Kurumsal

Biz Kimiz?

2000 yılında hizmete giren DHS Makina Elektrik San. Tic. Ltd. Şti, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı kendine hedef kılmıştır. Güvenirliği esas alıp, müşterilerine her zaman farklılık yaratmak, beklentilere; ürünlerin, çalışanların ve hizmetlerin kalitesi ile karşılık vermeyi temel ilke haline getirmiştir.

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla DHS Makina Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. hizmetinizde. DHS Makina Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti verme gayesi içindeyiz.

DHS Makina Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizlerle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

DHS Makina Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. hizmet hayatına 2000 yılında başladı. Türkiyen’nin en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin haberlerimiz alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatına soktuk.

Shopping Cart